ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURAN’IN  30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Tarihin dilinden düşmeyen destanlar yazan, her karış toprağını kanlarıyla sulayarak istiklâlinden kopmayan Aziz Milletimiz; 96 yıl önce olduğu gibi bugün de büyük zaferin ruhundan hiçbir şey kaybetmemiştir. Ulu Önder ATATÜRK’ ün yüreğimizde taşıdığımız: “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır." sözü tüm dünyanın zihnine yeniden kazınmıştır.

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişiminde olduğu gibi milli birlik ve beraberliğimizi bozarak ülkemizi bölmek isteyen karanlık güçler iyi bilmelidir ki, Milletimiz üzerinde oynanan kirli oyunlara asla izin vermeyecektir.

Bu necip millet, “ne can, ne canan, önce vatan” diyerek her daim kahramanca mücadele veren ecdadının ve evladının fedakârlığını asla unutmayacaktır.

Bu vesileyle, milletimizin Zafer Bayramı’nın 96. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, vatan için fedakârlığın en büyüğünü yapan tüm şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum. Ruhları şad olsun.

 

                                                                                                                    Şerafettin TURAN

                                                                                                             İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.