İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURANNIN KADİR GECESİ MESAJI
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ŞERAFETTİN TURANNIN KADİR GECESİ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2017_06/20153108_IMG-20170620-WA0001.jpg)
Tüm İslam Âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, Yüce Mevlâmız´dan, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız tüm ibadetlerimizi dergâh-ı izzetinde kabul buyurmasını, bu gecede yapılan dua ve yakarışların, İslam âleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, toplumsal birlikteliğimizin güçlenmesine, insanlığın barış, huzur ve saadetine vesile olmasını Cenâb-ı Allah´tan niyaz ediyorum.
Şerafettin TURAN
İl Milli Eğitim Müdürü