ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’nın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Aziz Milletimizin ve İslam Alemi’nin birlik beraberlik, yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma duygularının zirveye çıktığı, aynı zamanda manevi değerlerin, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Mübarek Ramazan Bayramına daha erişmiş bulunmaktayız.

Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi bütün lezzetiyle tattığımız, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak coşkuyla kucaklaştığımız müstesna günlerdir. Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak hedefi olmalıdır. Bu mübarek günlerde hassaten fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız, kapısı günlerdir çalınmamış hasta, yaşlı, yetim, öksüz, kimsesiz kardeşlerimiz ihmal edilmemeli, kapıları çalınmalı, kendileriyle hemhâl olunmalıdır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde,  başta Aziz Şanlıurfa Halkı olmak üzere tüm Milletimizin, bütün İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, herkese sağlık ve esenlikler diliyorum.

                                                                                                                            Şerafettin TURAN

                                                                                                                          İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.