ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi Kurt "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" Projesini Tanıtım ve Destek Ziyaretinde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi Kurt

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fevzi Kurt "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesini tanıtmak ve projeye destek sağlamak gayesiyle Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Osman Oktay'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Hanımefendi Emine Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Mahmut Özer'in destekleriyle 81 İlde başlatılan "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesine toplum desteği sağlanmasına katkı sunacak ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Fevzi Kurt, "Başlatılan projeyle okullarımızda öğrencilerimizin bilgiye erişimini kolaylaştırmada önemli yer tutan kütüphanelerin yaygınlaştırılmasında bakanlığımızın verdiği desteğin yanı sıra toplum olarak seferber olup, öğrencilerimize daha iyi bir eğitim ortamı sağlayacağımızın inancını taşıyor, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Sayın Osman Oktay'ın nezdinde tüm iş insanlarımızı ve tüm Şanlıurfalıları "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak"  projesine destek olmaya bekliyoruz." dedi.  

                                                                                                                            

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.