ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'un 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı, Yıl Sonu Mesajı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler daima yenilikçi, çözüm odaklı proje, iyi uygulama ve programlarla eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bakanlığımızın plan ve programları doğrultusunda sürdürdüğümüz onlarca projemiz, Valiliğimizin destekleriyle sürdürdüğümüz projelerimiz ile, yenilenen kütüphanelerimiz, Teknofest, Tübitak, Erasmus gibi ulusal ve uluslararası projelerimiz ve yine müdürlüğümüz uhdesinde yürütülen bir çok proje ile öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimlerini en üst seviyeye çıkarma gayretindeyiz.

Her yıl olduğu gibi bu öğretim yılında da ilimiz resmi ve özel okullarında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere büyük önem verilmiştir. Bunların yanında geleceğin bilim adamlarını yetiştirmek amacıyla proje yarışmaları düzenlenmiş olup il ve bölge bazında birçok başarı elde edilmiştir.

Karne gününün en kıymetli sahipleri, sevgili öğrencilerimiz,

Sizlerle birlikte sınıflarımızda göz göze gelmenin mutluluğuyla bir seneyi daha hep birlikte tamamladık. Biliyorsunuz hiçbir başarı tesadüfi değildir, şartlar ne olursa olsun öğrenmeye ve gelişmeye devam edeceksiniz. Tatilinizi dinlenerek geçiriniz ancak kendinize okul dışında da öğrenme fırsatları oluşturunuz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Her zaman ve her şartta daha iyiyi, daha yeniyi öğretmek amacıyla her türlü fedakârlığı ve özveriyi ortaya koyarak kutsal bir görev ifa ediyorsunuz. Ülkemizin geleceği biricik yavrularımıza bilgi ve kültürün ışığını ulaştırdınız. Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir. Eğitim ve öğretim yılı boyunca yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.

Kıymetli Velilerimiz,

Sizlerin desteği ile sevgiyi, saygıyı, merhameti bilen ve milli ve manevi değerleri saygıyla yaşayan bir nesil yetiştirme gayretindeyiz. Sevgili yavrularımızın yanında yapıcı ve destekleyici bir tavırla durmanız, onları anlama gayreti içerisinde olmanız bizler için çok kıymetli. Hep birlikte hareket ettiğimizde tüm sıkıntıları aşabileceğimizi belirterek şükranlarımı sunuyorum.

Tebessüm ve gülümsemelerle buluşacağımız yeni eğitim öğretim yılına ulaşmak dileğiyle, hepinize iyi tatiller diliyorum.

          Fevzi KURT

                                                                                                                            İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.