İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'un Kurban Bayramı Mesajı
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'un Kurban Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_07/08124100_02131909_DSC01624_kopya.jpg)
Bayramlar, millet olma bilincinin en üst seviyede yaşandığı, birlik ve beraberliğimizin, dostluk ve kardeşliğimizin pekiştiği mübarek günlerdir. Sevgi, kardeşlik ve dayanışma duyguları içinde idrak edeceğimiz Kurban Bayramı´nın, milletimizin yüreğine huzur vereceğine, toplumsal bütünlüğümüzü pekiştireceğine olan inancım tamdır.
Kurban Bayramı'nın Türk ve İslam alemine, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesini gönülden diliyor; hemşehrilerimizin, öğretmenlerimizin, sevgili çocuklarımızın sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.
Fevzi KURT
İl Milli Eğitim Müdürü