ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'un Yarıyıl Tatili Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fevzi KURT'un Yarıyıl Tatili Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Değerli Öğretmenler, Kıymetli Veliler;

2021/2022 Eğitim Öğretim yılının birinci dönem sonuna gelmiş bulunmaktayız. Salgın sürecini dikkate alarak eğitim öğretim faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bu dönemin elbette hem öğrencilerimiz hem velilerimiz hem de öğretmenlerimiz için kolay bir süreç olmadığının farkındayız. Bu süreçte eğitim camiasının sadece öğretmen ve öğrencinin iş birliği ile yürütülen bir faaliyet olmadığını bize yürekten kanıtlayan çok kıymetli velilerimize şükranlarımı sunarım. Her zaman öğretmenlerimizin yanında olup fedakârlık göstermenin gayretinde olan velilerimize bu dönem aralığında öğrencilerimizle birlikte güzel vakit geçirmelerini temenni ediyorum.

Sevgili Öğrenciler;

Yüz yüze yürüttüğümüz eğitim öğretim faaliyetlerimizin bu dönem de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bu süreçte her türlü fedakârlığı göstererek yüz yüze derslerinize katılarak bilgi çağının, teknoloji çağının gerisinde kalmayarak öğretmenlerimizle sürekli iletişim içerisinde olup her zaman her şartta ve mekândan bağımsız bir şekilde tamamladığınız eğitim öğretim dönemi için sizleri kutluyorum. Sevgili Öğrenciler; ara dönemde ders anlamında eksik olduğunuz kazanımları giderebileceğiniz gibi nitelikli filmler izlemeyi, düşünme gücünüzü artıracak kitaplar okumayı, şehrin caddelerini, tarihini bilerek ve hissederek dolaşmayı da unutmayın.

Değerli Öğretmenlerimiz;

Eğitim öğretim dönemi boyunca salgın sürecini dikkate alarak bir an olsun herhangi bir eksikliğe mahal vermeden olağanüstü bir gayretle ve fedakârlıkla çalıştığınızın farkındaydık. Tüm öğrencilerimize yüz yüze derslerle ulaşmaya çalışma gayretiniz ve azminizin, veliler ile olan iletişiminizin bu zorlu süreçte bir neslin geleceğe tutunmasını sağladığını bilmenizi ister sizlere şükranlarımı sunarım.

Kıymetli Velilerimiz;

Eğitim öğretim dönemini sizlerin gayreti ve iş birliği ile tamamlamış olduk. Bu zorlu süreçte bizimle birlikte olmanız eğitim öğretim faaliyetlerimizin en az zararla tamamlanarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza umut dolu yarınlar bırakmanın ehemmiyetine de şahit olmuş olduk. Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çocuklarımızın eğitim öğretim faaliyetlerinde hiçbir eksikliğinin oluşmamasının temel hedefimiz olduğunu belirtmek isterim.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dilerken, İlimiz genelinde eğitim öğretim faaliyetlerinin bu dönem sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak özveri ile çalışan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerimize, okul Müdür ve Müdür yardımcılarımıza, okul personellerimize teşekkür ediyor, hepimize sağlıklı huzurlu bir ara dönem tatili diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla...

Fevzi KURT

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.