ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Anneler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Anneler Günü Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Anneler Günü Mesajı       İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER 'Anneler Günü' dolayısıyla bir mesaj yayımladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz mesajında şöyle dedi;

      Ailede asıl yükü çeken ve insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, çilenin ve özverinin sembolü olan annelerimizin kıymetinin 'Anneler Günü'nde olduğu gibi senenin bütün günlerinde de bilinmesi ve onlardan sevgi, saygı duygularının hiçbir zaman esirgenmemesi gereklidir.

      Çocuklarını sağlıklı nesiller olarak yetiştirebilmek için büyük fedakarlık gösteren annelerimiz, bu çabalarıyla yarınların güçlü temellerini de atmaktadır. 

      'Cennet Annelerin Ayaklarının Altındadır' inancıyla; sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, paylaşmayı ve hoşgörüyü kendilerinden öğrendiğimiz, fedakârlık timsali olan kıymetli Annelerimizin üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz.

      Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ve gazi annelerimiz olmak üzere, bizi sabır,özveri ve emekle büyüten bütün annelerimizin anneler gününü kutlarım.

İsmail YAPICIER

İl Milli Eğitim Müdürü 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.