ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'in Edebiyat Öğretmeni ve Kent Konseyi Başkanı Adil Saraç Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'in Edebiyat Öğretmeni ve Kent Konseyi Başkanı Adil Saraç Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı ve İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'in Urfa Lisesinde okuduğu dönemde Edebiyat Öğretmenliğini yapmış olan Adil Saraç öğrencisini makamında ziyaret ederek Şanlıurfa'da eğitim ve kültür alanında yapılan çalışmalar üzerine bir süre sohbet ettiler.

 1972 yılında öğretmenlik mesleğine Urfa Lisesinde Edebiyat Öğretmeni olarak başladığını belirten Kent Konseyi Başkanı Adil Saraç İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer'in de bulunduğu birçok öğrencisini özelikle eğitim alanında ülkemize, ilimize hizmette önemli yerlerde görmenin kendisini bir öğretmen olarak mutlu ettiğini söyleyerek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Yapıcıer "Adil Hocamız gibi hayatını eğitime, topluma ve Şanlıurfa'nın sorunlarına adamış olan bir öğretmenin talebesi olmanın büyük bir şans olduğunu özellikle belirtmek isterim. Sayın Öğretmenimizin engin tecrübesinden faydalanmamıza vesile olan, bizlere onur veren ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum." dedi.  

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.