ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Kurban Bayramı Mesajı

Milli birlik ve beraberliğimizin önemli sembollerinden olan Kurban Bayramı, Allah'a yakınlaşma anlamına gelen bir ibadettir. Aynı zamanda bütün Müslümanların birbiriyle kucaklaşmaları ve kardeşlik bağlarını ihya etmeleri için bir vesiledir. Millet olarak kardeşliğimizi, dostluğumuzu, birliğimizi derinden idrak ettiğimiz bayram günlerinde; mazlumların, muhtaçların yanında olmak onlarla hemhal olmak bizim asıl amacımızdır.

Bayramlar şüphesiz sevdiklerimizle, ailemizle birlikte daha güzel yaşanır. Bu kurban bayramı olunca daha da bir önem arz ediyor. Çünkü Kurban Bayramı paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmanın en yoğun duygularla yaşandığı, toplum olarak insanların birbirini kucakladığı, sevdiği birlik beraberlik bağını hiç eksik etmediği bir gündür.

Bu vesileyle Kovid-19 salgınına karşı göstermiş olduğumuz hassasiyeti ve tedbirleri elden bırakmadan kutlayacağımız bu bayramımızın hem milletimize hem de tüm İslam âlemine hayırlara vesile olsun. Başta bayramlarımızın huzur içerisinde geçmesini sağlayan, vatan topraklarını bizlere emanet eden aziz şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, şehit yakınları, gazi ve gazi yakınlarımıza, değerli ailelerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve toplumun her kesiminden tüm vatandaşlarımıza huzurlu, sağlıklı, mutlu bir bayram diliyor, hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

İsmail YAPICIER

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.