ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail YAPICIER'in Ramazan Bayramı Mesajı


Bayramlar ülkemiz ve tüm islam alemi için milli birlik ve beraberliğin güçlendiği sevgi, saygı ve dayanışmanın yaşandığı, her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu özel öneme sahip sayılı günlerden olmakla birlikte kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesi ve gönül kazanma seferberliği olarak yaşanmaktadır.

Aile ve toplum olmanın ayrıcalığını bizlere yaşatan bu günlerin kıymetini bilerek idrak etmek bizleri hem dünyada hem de ahirette mutlu kılacaktır. Yine şefkat ve merhamet duygularının yoğun olarak yaşandığı bu günlerde millet olarak bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakıp, sevgi, saygı ve barış duygularını hâkim kılarak kardeşçe ihya etmeliyiz. 

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, tüm mazlum coğrafyalarda savaşların son bulduğu, hep bir arada barış ve huzur dolu nice bayramların yaşanacağı günleri temenni ederek, tüm eğitim çalışanlarımızın, velilerin ve sevgili öğrencilerimizin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, her zaman bir öncekinden daha sağlıklı, güzel ve mutlu bir bayram olması dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.