ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Asım SULTANOĞLU'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Asım SULTANOĞLU'nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

30 Ağustos Zaferi millî mücadele ruhunun canlı tutulmasının getirdiği muazzam bir başarı öyküsünün adı ve aynı zamanda Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından biridir. Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan milletimiz büyük kahramanlıklar göstererek, milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhuyla muhteşem bir mücadele vermiştir.

Bizler bugün 30 Ağustos zaferiyle çocuklarımıza büyük mücadelelerin sonunun zafer olduğunu öğretiyoruz. Evlatlarımıza yüce milletimizin, canından aziz bildiği vatanı uğruna gösterdiği fedakarlık ve cesareti anlatıyoruz. Geçmişimizden aldığımız bu güç ve ilham ile hep birlikte yıllardır sürdürdüğümüz birlik ve beraberlik duygumuz sayesinde Türk milletini ilelebet yüceltmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Büyük Zaferin 101. yıldönümünü kutluyor, Anadolu'nun düşman işgalinden kurtarılmasında mücadele veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını ve şanlı bayrağımızın ebediyete kadar dalgalanması için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyorum.

                                                                                                   Asım SULTANOĞLU

                                                                                                  İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.