ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Asım SULTANOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Asım SULTANOĞLU'nun Göreve Başlama Mesajı

07.08.2023 tarihi itibariyle Sayın Bakanımızın tensipleri ile Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Bu vesile ile beni bu göreve layık gören başta Sayın Bakanımız Prof. Dr. Yusuf TEKİN olmak üzere bütün yetkililerimize şükranlarımı arz ediyorum.

Göreve geldiğimiz bugün itibariyle Şanlıurfa'mızı eğitimde daha ileriye taşımak, öğrencilerimizin millî, manevi, ahlaki, insani, kültürel değerlerimizi benimseyen ve kendi yaşantılarında inşa eden fertler olmalarına, çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış, bu donanımı insanlık hayrına sarfedebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı, bedensel ve sosyal bakımdan dengeli bireyler olarak yetiştirilmelerine katkı sağlamak amacıyla devam eden ve yeni dönemde başlayacak projelerimizle yeni eğitim öğretim yılına büyük bir değişim ile merhaba diyeceğiz.

Büyük bir öğrenci potansiyeline sahip bu güzel ailenin içinde olmak biz eğitimciler için en önemli zenginliktir. Eğitimdeki en kıymetli unsur olan öğretmenlerimizle birlikte, onlardan aldığımız güçle şehrimizin eğitimde değişimi yaşaması için var gücümüzle çalışacağız.

             Bugüne kadar görev yapmış, şehrimizin eğitimine katkıda bulunmuş herkese emeğinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler de bu bayrağı daha ileriye götürüp bizden sonrakilere teslim edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Sayın Valimiz olmak üzere, Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız, siyasi partilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, üniversitemiz, sendikalarımız, basınımız ve tüm paydaşlarımızın destekleriyle, bir ekip ruhu ile güzel işlere imza atacağımıza inanıyor, Şanlıurfa'mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

 

                                                                      Asım SULTANOĞLU

                                                                           Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.