ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN´IN 2. DÖNEM AÇILIŞ MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Şerafettin TURAN 2018/2019 Eğitim Öğretim yılının 2. Dönem Açılışı nedeniyle bir mesaj yayımladı. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞERAFETTİN TURAN´IN 2. DÖNEM AÇILIŞ MESAJI

Önümüzde uzun bir yol var, bütün uzun yolculuklar ise tek bir adımla başlar. Bilgiye, bilgeliğe giden bu yolu çocuklarımız için aydınlatmak boynumuzun borcudur. Mum olmak kolay değildir elbet, ışık saçmak için önce yanmak gerekir. Bunu göze alarak sabır ve azim ile çalışmalı, Şanlı şehrimizi eğitimde hak ettiği yere ulaştırmak adına eğitimin tüm aktörleri ile bir araya gelerek modern dünyada yerini alacak tam donanımlı ve ahlaklı nesiller yetiştirmeliyiz. Geleceğimizin güvencesi eğitim, yarınlardan umudumuz öğrencilerimiz, bu umudun mimarı ise öğretmenlerimizdir. Şunu unutmayınız ki azmin ve kararlılığın sınırsız gücü karşısında hiçbir engel duramaz.

Şanlıurfa’nın en uzak köy okulundaki öğretmeninden şehir merkezinde eğitim gören öğrenciye kadar bu yola ruhunu, kalbini, emeğini adayan tüm eğitim paydaşlarını sevgi ve saygı ile selamlıyor, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının 2. Döneminin başarılı ve huzurlu bir şekilde geçmesini temenni ediyorum.

                                                                                                                                                                                                                                      Şerafettin TURAN

                                                                                                                                                                                                                                    İl Milli Eğitim Müdürü

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.