ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ İSTİKLAL ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat YANMAZ ve Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet ALTUN ile birlikte İstiklal Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.
İL MÜDÜRÜMÜZ İSTİKLAL ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

       İlimiz okullarındaki kantinler arasında “Örnek Kantin” olarak seçilen İstiklal Ortaokulu kantin yetkilileri her gün ayrı bir yemek menüsü hazırladıklarını ve mutfaktaki kameralar sayesinde öğrencilerin tüm hazırlık aşamalarını izleyebildiklerini belirtti. Velilerin bu durumdan oldukça memnun olduklarını belirten kantin yetkilileri temizlik ve hijyen konusunda da tam not aldı.

      Sağlığın her şeyin başı olduğunu, sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirme konusunda eğitim camiasına büyük sorumlulukların düştüğünü ve müdürlük olarak bu konuya gereken hassasiyeti ve itinayı gösterdiklerini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz okul idaresini ve kantin yetkililerini tebrik etti. İl Müdürümüz; Bu çalışmaların örnek teşkil etmesi gerektiğini ve Müdürlüğümüz tarafından da  her zaman destekleneceğini ifade etti.

Ziyaret sırasında Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet ALTUN tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’a Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz’a, Okul Müdürü Mustafa Fırat’a ve kantin yetkilisi Murat Kutluay’a plaket takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz okuldaki diğer eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgi aldıktan sonra hayırlı ve başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulunup okuldan ayrıldı.

01-03-201901-03-201901-03-201901-03-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.