ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SN. ŞERAFETTİN TURAN’IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan, Regaib Kandili ve Üç Ayların başlangıcı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İL MÜDÜRÜMÜZ SN. ŞERAFETTİN TURAN’IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

Regaib Kandili’nin ve Üç Ayların başlangıcının ilimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini dileyen il Müdürümüz: “Üç Aylar’a bir kez daha kavuşmanın derin huzurunu yaşıyoruz. Rahmeti, bereketi ve mağfireti bol Üç Aylar’ın başlangıcı olan Regaip Kandili’nin ülkemize, milletimize, tüm İslam âlemine bolluk, bereket, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. 

Bolluk ve rahmet kapılarının açık olduğu Regaip Kandili tüm İslam âlemi için eşsiz bir fırsattır. Af kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek gecede küslükleri sonlandırmalı, sevgi, hoşgörü ve kardeşlik duygularımızı ve akrabalık bağlarımızı güçlendirmeliyiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Regaip Kandili´ni kutluyor ve bu kutlu gecenin ülkemizin ve İslam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, insanlığın hidayetine, barışına ve huzuruna, bütün müminlerin tövbelerinin ve dualarının kabul edilerek arınmalarına ve affedilmelerine vesile olmasını Yüce Allah´tan niyaz ediyorum.´´ Dedi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.