ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Eğitim Ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması İl Yürütme Kurulu Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
İL YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI YAPILDI

       Eğitim ortamlarında Şiddetin Önlenmesi ve Azaltılması Strateji ve Eylem Planı çerçevesinde 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında okullarda güvenli ortamın sağlanmasına yönelik koruyucu ve önleyici tedbirlerin arttırılmasına ilişkin yapılan çalışmaların izlenip değerlendirilerek devamındaki çalışmalar için gerekli tedbirleri karara bağlamak ve 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında ilimizdeki eğitim kurumlarında uygulanacak İl Eylem Planını görüşmek üzere İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İl Yürütme Kurulu Toplantısı yapıldı.    

      Milli Eğitim Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığının işbirliği protokolü ile okullarda güvenli ortamın sağlanmasına yönelik koruyucu ve önleyici tedbirlerin artırılmasına ilişkin toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ömer POLAT, Harran Üniversitesi Temsilcisi Abdulhalim DÜNDAR, İl Emniyet Müdürlüğü Temsilcisi İbrahim YAYLAMAZ, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı İbrahim DEMİR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat DEMİRKOL, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Temsilcisi Burak KÜÇÜK, Şanlıurfa RAM Müdürü Bakır AYDIN katıldı.

      

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.