ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ,  İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle bir araya geldi.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI

     İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ,  İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle bir araya geldi.

    Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ başkanlığında,  İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile 18.02.2015 tarihinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda TEOG (Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş) Sınavı ve YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) Değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

     TEOG toplantısında birinci dönem TEOG sonuçları değerlendirildi. Bununla beraber ikinci dönem TEOG sınavında her ilçenin kendisine bir hedef koyması gerektiğini ve bu hedeflerine ulaşabilmek için çalışmaların arttırılması gerektiğini belirtti. Ayrıca il ve ilçe bazında başarının arttırılması yönünde ne tür çalışmalar yapılacağı konusunda görüşmeler yapıldı. Toplantıda sınav öncesi, sınav saatleri ve sınav sonrasında alınacak tedbirler, yapılacak işlemler üzerinde katılımcılara bilgiler verildi. Okul Müdürlerinin İlçe Milli Eğitim Müdürlerine aktarmış oldukları sorular cevaplandırıldı.
    İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, İlimizin TEOG başarısının arttırılması yönünde çalışmalarının devam edeceğini belirterek tüm katılımcılara teşekkürlerini sunmasının ardından toplantı sona erdi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.