ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Ziyaretleri Harran ile Devam Etti

  İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu Harran Şehit İbrahim Taş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nu ziyaret etti.  
İlçe Ziyaretleri Harran ile Devam Etti

Okul, kurum ziyaretleri kapsamında Harran ilçesine giden İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu eğitim ile ilgili çalışmaları yerinde görmek, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmak amacıyla ilçe ve okul ziyaretlerine devam ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nun Harran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne yapılan ziyareti ile başlayan Harran temasları Şehit İbrahim Taş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nda sınıflarda öğrencilerle bir araya gelip, eğitimleri ve gelecek planları üzerine yapılan sohbet ile devam etti.

Öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu okul idarecilerinden okul ve okulda yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmasında "Bakanlığımız ve il milli eğitim müdürlüğü olarak Şanlıurfa'da eğitim adına, öğrencilerimizi, daha sağlıklı, daha kaliteli bir eğitimle geleceğe hazırlamak gayreti içerisindeyiz. Bu yolda en önemli noktada sizlere, bu kutsal mesleği yapan öğretmenlerimize çok iş düşüyor. Hep birlikte daha çok yorulup, daha gayretli çalışmak zorundayız. Peygamberlik mesleği olarak da anılan öğretmenlik mesleğinde fedakarca çalışmaktan kaçınmayacağınıza inancım tamdır. "dedi.

Okul idarecileri ve öğretmenlere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, başarılı bir eğitim-öğretim yılı temennisinde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

13-10-202313-10-202313-10-202313-10-202313-10-2023

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.