ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZDE YAŞAYAN SURİYELİ ÖĞRENCİLER İÇİN BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE EĞİTİMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

İLİMİZDE YAŞAYAN SURİYELİ ÖĞRENCİLER İÇİN BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE EĞİTİMİ PROJESİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürülüğü Suriye Birimi, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve Türk Kızılay ı Şanlıurfa Toplum Merkezi işbirliği ile Geçici Eğitim Merkezlerinde başlatılacak, Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi Projesi protokolü imzalandı.

Protokol imzalama törenine İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Yesilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Kızılay Toplum Merkezi Yönetici Vekili Kasım Taş, İl Müftüsü İhsan Açık,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel, Yesilay Yönetim Kurulu Üyeleri ve Suriye komisyonu, ve Kızılay çalışanları katıldı. Yapılan bu protokolle Suriyeli öğrenciler ve ebeveynleri bilinçlendirilerek tehlikelere karşı önlem almak hedefleniyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, gençlerimizin yararına olan her türlü çalışmada var olduklarını söylerken, Yesilay Şube Başkanı Muharrem Çelik’te gençlerimizi korumak için her türlü çalışma modeline gireceklerini söyledi.

Kızılay Toplum Merkezi Yönetici Vekili Kasım Taş, mülteciler için Kızılay olarak tüm çalışmaları desteklediklerini söyledi.

İl Müftüsü İhsan Açık,  bu protokolün hayırlara vesile olmasını dile getirdi.

12-02-201812-02-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.