ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI/AŞÇI YARDIMCISI) VE SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST OLARAK ATANAN ADAYLARIN YERLEŞTİRME SONUÇLARI

İLİMİZE SÖZLEŞMELİ DESTEK PERSONELİ (AŞÇI/AŞÇI YARDIMCISI) VE SÖZLEŞMELİ FİZYOTERAPİST OLARAK ATANAN ADAYLARIN YERLEŞTİRME SONUÇLARI

İlimize sözleşmeli destek personeli (aşçı/aşçı yardımcısı) ve sözleşmeli fizyoterapist yerleştirme sonuçları ekteki listededir.

 

  • Adaylar, göreve başlamak için gerekli belgeleri atamalarının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

 

  • Adaylar, 06/06/2022 tarihi (pazartesi günü) itibariyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine göreve başlama belgelerini teslim edebilirler.

 

  • Askerlik, doğum izni vb. durumları olan aday, bu durumu belirtecek bir belge ve dilekçeyle atamasının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirdiği takdirde göreve başlama hakları saklı tutulacaktır.

 

  • Göreve başlamak istemeyen aday, göreve başlamak istemediğine dair bir dilekçeyle atandığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirmesi gerekmektedir.

 

  • Adaylar, bundan sonraki bütün iş ve işlemler için atamalarının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleriyle görüşmeleri gerekmektedir.

 

  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerin adres ve iletişim bilgileri kurumun resmi sitesinden ulaşılabilir.

 

 

GÖREVE BAŞLAMAK İÇİN İSTENİLEN BELGELER

 

1- Başvuru sonuç belgesi.

 

 

2- 2020 KPSS (B) grubu sonuç belgesi.

 

3- Diploma aslı veya onaylı örneği, (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 01.04.2022 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir).

 

4- Aşçı ve aşçı yardımcısı pozisyonuna yapılan başvuru için istenilen sertifika veya belge.

 

5- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge.

 

6- Sağlık Kurulu raporu (mesleğin ifasına engel olacak bir hastalığı bulunmadığına ilişkin, tam teşekküllü sağlık kurumlarından alınacak sağlık kurulu raporu).

 

 

7- 3 adet vesikalık fotoğraf. (biometrik veya vesikalık olabilir)

 

8- Mal bildirimi. (internette örnekleri mevcut, ayrıca adaylar ilçe milli eğitim müdürlüklerinden temin edebilirler)

 

İlimize sözleşmeli destek personeli (aşçı/aşçı yardımcısı) ve sözleşmeli fizyoterapist olarak atananların yerleştirme sonuç listesi

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.