ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnsan İlişkileri ve İletişim Semineri

İnsan İlişkileri ve İletişim Semineri


İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde devam eden seminerlerin 2.si yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´nin de katılımıyla düzenlenen semineri Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulkerim YAVUZ verdi.

" İnsan İlişkileri ve İletişim" konulu seminer İl MEM personeline verildi. Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Birim Şefleri ve Memurların katıldığı seminerde; katılımcılara, kurumsal dayanışma ve takım ruhunun geliştirilmesini özendirici iletişim sistemleri ve birimler arasında etkili iletişimin yerleşmesi için sağlıklı iletişim teknikleri konusunda bilgi verildi. Müdür Yardımcısı Abdulkerim YAVUZ, kurum hizmet kalitemizin artması ve mevcut kurum kültürünün zenginleştirilmesi için kurum için seminerlerin devam edeceğini böylece kurum hizmet kalitemizin artacağını belirtti.
Abdulkerim YAVUZ insan ilişkileri ve iletişimin önemini vurgulayarak tüm katılımcılara teşekkür ederek semineri sonlandırdı.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.