ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAMUYA YARARLI İŞLERDE ÇALIŞMA CEZASI ALMIŞ HÜKÜMLÜLER YAPILAN PROTOKOLLE İL MİLLİ EĞİTİMİYLE BİRLİKTE ÇALIŞACAKLAR

KAMUYA YARARLI İŞLERDE ÇALIŞMA CEZASI ALMIŞ HÜKÜMLÜLER YAPILAN PROTOKOLLE İL MİLLİ EĞİTİMİYLE BİRLİKTE ÇALIŞACAKLAR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, kamuya yararlı işlerde çalışma cezası almış hükümlülerin İl Milli Eğitim Müdürlüğü yararına yapılacak çalışmalarda gönüllülük esasıyla katkı sağlayacak iş birliği protokolü imzaladılar.

Yapılan protokol gereği kamuya yararlı çalışma cezası almış hükümlüler genel idari, temizlik onarım, ağaç dikme ve bakım Hizmetlerine katkıda bulunmak gayesiyle çalışacaklar.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ile Denetimli Serbestlik Kurum Müdürü Ali Güçtekin arasında imzalana protokol 1 (Bir) yıl süreyle geçerli olup tarafların anlaşmasına göre bu süre uzatılabilecektir.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, eğitim gibi tüm toplumun birlik ve beraberlik içerisinde olması gereken bir kurumda kamu yararına çalışma cezası almış hükümlülerin gönüllü olarak çeşitli çalışmalarda destek olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, eğitim için taş üstüne taş koyacak herkese minnettar kalacaklarını söyledi.

19-12-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.