ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karaköprü Kaymakamı ve Belediye Başkanından TURAN´a hayırlı olsun ziyareti

Karaköprü Kaymakamı Ahmet YILDIZ ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Karaköprü Kaymakamı ve Belediye Başkanından TURAN´a hayırlı olsun ziyareti

Karaköprü Kaymakamı sayın Ahmet YILDIZ ve Karaköprü Belediye Başkanı sayın Metin BAYDİLLİ, ilimize yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürü sayın Şerafettin TURAN´ı makamında ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Ziyaret sırasında Karaköprü Kaymakamı Ahmet YILDIZ" Öncelikle ilimize hoş geldiniz. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Burada bulunacağınız süre içerisinde  eğitim adına yapılması gerekenler noktasında biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Çocuklarımızın geleceği adına yapılacak her türlü faaliyeti destekleyeceğiz. Bizim önceliğimiz çocuklarımızın iyi bir eğitim almaları ve değerlerimizi bilen ve onlara sahip çıkan bir nesil olarak yetişmeleridir." dedi.

Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin BAYDİLLİ ; Yeni göreviniz hayırlı olsun diliyorum, ilimiz eğitimine ciddi katkılar sunacağınızı ve bu noktada belediye olarak üstümüze düşen her tür görevi almayı çocuklarımız adına borç biliyoruz, Karaköprü ilimizin en başarılı ilçesi bu bağlamda aynı başarının devam etmesi noktasında belediye hizmetleri olarak öğrencilerimizin ve sizlerin en büyük destekçiyiz dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN ; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek çocuklarımızın eğitimleri noktasında elbirliği ile Şanlıurfa´yı istenilen düzeye taşıyacaklarını bu kapsamnda sayın Kaymakamımız ve Başkanımızın ziyaretlerinin önemli olduğunu vurgulayarak ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

15-02-201715-02-201715-02-201715-02-2017Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.