ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARDEŞ OKUL İSTANBUL CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

KARDEŞ OKUL İSTANBUL CAĞALOĞLU ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Kardeş Okul Projesi ile Hilvan Şair Nabi Anadolu Lisesi ile kardeş okul olan İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğrencileri geldikleri Şanlıurfa’da İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ülkemizin her bir köşesinde eğitim gören öğrencilerimize yaşadıkları bölge dışında kalan bölgeleri tanıtmak, kaynaştırmak ve oluşabilecek ön yargıları yıkmak gayesiyle hayata geçirilen proje kapsamında Şanlıurfa’ya gelen İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri tarihi, kültürü ve maneviyatı içinde barındıran Şanlıurfa’da insanların sıcak yaklaşımları ve misafirperverliklerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Projenin başladığı günden bu güne aldıkları tepkilerden duydukları memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Peygamberler şehri, tarihin ilk üniversitesinin bulunduğu Şanlıurfa’nın her yönüyle görülmesi gereken bir yer olduğunu belirterek Şanlıurfa’dan İstanbul’a bu gönül köprüsünü kurarak ülke insanlarının birbirini daha iyi tanıması ve kaynaşmasını arzuladıklarını söyledi.

14-02-201814-02-201814-02-2018

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.