ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kardeşlik Turnuvası Başladı

Turan Geçici Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen ve birbirinden eğlenceli anlara sahne olan ´´Kardeşlik Turnuvası´´ başladı.
Kardeşlik Turnuvası Başladı

 

 

   Turan Geçici Eğitim Merkezi Koordinatörü Hüseyin Yılboğa tarafından bu yıl ikincisi organize edilen, Suriyeli ve Türk öğretmenlerden oluşan takımların kıyasıya yarıştığı ´´Kardeşlik Turnuvası´´ Turgut Özal Ticaret Lisesi halı sahasında başladı.

   Birbirinden renkli anlara sahne olan turnuvanın ilk gününe; Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Seval, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Demir de katılarak takımlara destek verdi. Bu yıl ikincisi gerçekleşen turnuvanın amacının Şanlıurfa’daki Suriye’lilerle kardeşlik bağını pekiştirmek olduğu belirtildi.

   Renkli anlara sahne olan maçın sonunda rakip takımlar birbirlerine tatlı ikramında bulundu. Turnuvanın ilk günü rakip takımların birbirine ikramda bulunmasıyla adına yakışır şekilde son buldu. İki hafta boyunca devam edecek turnuva sonunda kazanan takım birincilik kupasının sahibi olacak.

16-05-201716-05-201716-05-201716-05-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.