ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI FATİH ABADİ´ DEN ´´YAŞAM BECERİLERİNİ ARTIRMA´´ SEMİNERİ

Eyyübiye Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından organize edilen ´Yaşam Becerilerini Artırma Semineri´gerçekleştirildi.
KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI FATİH ABADİ´ DEN ´´YAŞAM BECERİLERİNİ ARTIRMA´´ SEMİNERİ

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirilen ´´Yaşam Becerilerini Artırma Semineri´´ ´ne İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin yanı sıra çok sayıda İdareci ve Merkez Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Okullarda görev yapan Rehber Öğretmenler katıldı.

  Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ; ´´Öncelikle bu organizasyonu düzenleyen Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizler, siz değerli Öğretmenlerimize kişisel gelişim alanında kendinize yetkinlikler katmanız için bu tür etkinlikleri sürekli düzenlemeye çalışıyoruz. Biz öğretmenler olarak sürekli kendimizi yenilemek zorundayız. Bu seminerin siz değerli öğretmen arkadaşlarımıza hayırlar getirmesini temenni ederken İlimize gelerek semineri gerçekleştiren  Fatih Abadi Bey´ e huzurlarınızda teşekkür ediyorum.´´ dedi. Konuşmalarında Öğretmenlere seslenen İLCİ; ´´ Öğrenciler bilgi çağında hızla değişen toplumsal ihtiyaçları karşılayabilmek ve yenilikleri izleyebilmek için genel eğitime, iyi iletişim becerilerine, yaşam boyu öğrenmeyi sürdürebilecekleri esnek ve uyumlu bir kişiliğe, diğer bireyler ile başarılı bir şekilde çalışmaya, yaşamları hakkında gerçekçi karar vermeye, faaliyetlere ilişkin sorumlulukları kabul etmeye ihtiyaç duymaktadırlar. Bu ihtiyaçların temini de siz değerli Öğretmenlerimizin kişisel gelişiminde saklıdır.´´ dedi.

   İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin konuşmaları sonrası Eyyübiye Rehberlik ve Araştırma Merkezinin hazırlamış olduğu tanıtım sunumu izlendi. Kişisel Gelişim Uzmanı Fatih ABADİ´ nin seminerinin ardından İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şükran BÜYÜKHAN´ ın günün anısına Fatih Abadi´ ye vermiş olduğu plaket sonrası seminer sona erdi.

18-02-201618-02-201618-02-201618-02-201618-02-2016

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.