ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIZ FUTBOL TAKIMINDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE ZİYARET

KIZ FUTBOL TAKIMINDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE ZİYARET

Türkiye Okullar arası Futbol Yarı Final karşılaşmalarına katılan Haliliye Hüsnü Mustafa Özyeğin Ortaokul Kız Futbol takımı öğrencileri Adana’da yapılan Türkiye Yarı Finalleri sonrası İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi ziyaret ettiler.

Adana Gündüz Tekin Onay Tesislerinde 4 gün süren turnuva sonucunda tüm maçları kazanıp Türkiye de ilk 8 okul arasına girerek 25-29 Mayıs tarihlerinde Kütahya´ da yapılacak olan “Türkiye Okullar arası Futbol Finalleri´´ ne katılmaya hak kazandılar.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ; ´´Öğrencilerimizin bu başarısı gerçekten takdire şayan bir başarı. Öğrencilerimiz derslerinin yanında sosyal ve sportif  faaliyetlere de katılarak bu başarıları elde edebiliyorlarsa bu gurur duyacağımız bir tablo. Bu başarıyı finallerde de sizlerden bekliyoruz. ´´ dedi. Öğrencilere başarılarının devamını dileyen İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ;´´ Özellikle de öğrencilerin bu başarısına vesile olan başta Okul Müdürümüze, Beden Eğitimi Öğretmenimize ve emek veren tüm öğretmenlerimize çocuklara yol gösterip rehber oldukları için de özellikle teşekkür ediyorum.´´ dedi.

Daha sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından ziyaret sona erdi.

14-05-201614-05-201614-05-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.