ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KPSS-2023/4: MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞININ SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARINDAN, İLİMİZE (BÜRO PERSONELİ/HEMŞİRE/DİYETİSYEN) OLARAK ATANAN ADAYLARIN YERLEŞTİRME LİSTESİ

KPSS-2023/4: MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞININ SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARINDAN, İLİMİZE (BÜRO PERSONELİ/HEMŞİRE/DİYETİSYEN) OLARAK ATANAN ADAYLARIN YERLEŞTİRME LİSTESİ

2023/4 KPSS İLE İLİMİZE SÖZLEŞMELİ PERSONEL (BÜRO PERSONELİ/HEMŞİRE/DİYETİSYEN) OLARAK ATANAN ADAYLAR İÇİN GEREKLİ AÇIKLAMALAR

 

 
Millî Eğitim Bakanlığının sözleşmeli personel pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında, KPSS-2023/4: Millî Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Personel Pozisyonlarından, İlimize Büro Personeli/Hemşire/Diyetisyen olarak atanan adaylardan yerleştirme sonuçları ekteki listelerdedir.

  • Adaylar, göreve başlamak için gerekli belgeleri atamalarının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Adaylar 03/05/2023 tarihiitibari ile göreve başlama belgelerini teslim edebilirler.
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan adaylar ise göreve başlamak için İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinden bilgi almaları gerekmektedir.
  • Askerlik, doğum izni vb. durumları olan aday, bu durumu belirtecek bir belge ve dilekçeyle atamasının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirdiği takdirde göreve başlama hakları saklı tutulacaktır.
  • Göreve başlamak istemeyen aday, göreve başlamak istemediğine dair bir dilekçeyle atandığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirmesi gerekmektedir.
  • Adaylar, bundan sonraki bütün iş ve işlemler için atamalarının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleriyle görüşmeleri gerekmektedir.
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerin adres ve iletişim bilgileri kurumun resmi sitesinden ulaşılabilir.

 

 

Büro Personeli için Yerleştirme Listesi için Tıklayınız.

Diyetisyen için Yerleştirme Listesi için Tıklayınız.

Hemşire Yerleştirme Listesi için Tıklayınız.

Göreve Başlamak İçin İstenen Belgeler.

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.