ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KPSS 2024/3 MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞININ SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARINDAN, İLİMİZE BÜRO PERSONELİ/HEMŞİRE/DİYETİSYEN OLARAK ATANAN ADAYLARIN YERLEŞTİRME LİSTESİ

KPSS 2024/3 MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞININ SÖZLEŞMELİ PERSONEL POZİSYONLARINDAN, İLİMİZE BÜRO PERSONELİ/HEMŞİRE/DİYETİSYEN OLARAK ATANAN ADAYLARIN YERLEŞTİRME LİSTESİ

2024/3 KPSS İLE İLİMİZE SÖZLEŞMELİ PERSONEL (BÜRO PERSONELİ/HEMŞİRE/DİYETİSYEN) OLARAK ATANAN ADAYLAR İÇİN GEREKLİ AÇIKLAMALAR

Millî Eğitim Bakanlığının sözleşmeli personel pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında, KPSS-2024/3: Millî Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Personel Pozisyonlarından, İlimize Büro Personeli/Hemşire/Diyetisyen olarak atanan adaylardan yerleştirme sonuçları ekteki listededir.

·   İl Milli Eğitim Müdürlüğüne(Büyükşehir) ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Adaylar 13/03/2024 tarihinden itibaren göreve başlamak için belgelerini atamalarının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

  • Askerlik, doğum izni vb. durumları olan aday, bu durumu belirtecek bir belge ve dilekçeyle atamasının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirdiği takdirde göreve başlama hakları saklı tutulacaktır.
    •  
  • Göreve başlamak istemeyen aday, göreve başlamak istemediğine dair bir dilekçeyle atandığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bildirmesi gerekmektedir.
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Adaylar, bundan sonraki bütün iş ve işlemler için atamalarının yapıldığı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleriyle görüşmeleri gerekmektedir.
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerin adres ve iletişim bilgileri kurumun resmi sitesinden ulaşılabilir.

 

Büro Personeli, Diyetisyen ve Hemşire Yerleştirme Listesi için Tıklayınız

Göreve Başlamak İçin İstenen Belgeler için Tıklayınız.
 

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.