ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MADDE İLE MÜCADELE KONULU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

MADDE İLE MÜCADELE KONULU İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve İl Müftülüğü işbirliği ile madde ile mücadele kapsamında kahvaltılı istişare toplantısı düzenlendi.

Karaköprü Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezinde düzenlenen kahvaltıya kurum amirleri, daire başkanları, STK başkanları, basın mensupları, aktivistler ressamlar eğitimciler ve Yeşilay üyelerinden oluşan 100 kişi katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, bu programdaki amaçlarının farklı görüşleri alıp projeye çevirmek mücadele ile geldiğimiz durumu gözden geçirmek, kurumlar ve STK’lar arası işbirliğini geliştirmek olduğunu söyledi. Çelik geçtiğimiz yıl içerisinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İl Müftülüğü ile birlikte yapılan eğitimleri katılımcılara anlattı.

Çelik, Yeşilay´a desteklerinden dolayı başta sayın Türkiye Cumhuriyeti Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Yeşilay Genel Başkanı Prof. Dr. Mücahit ÖZTÜRK, Devlet yetkililerinden İl Valisi sayın Abdullah Erin, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve İl Müftüsü İhsan AÇIK ile Yeşilay yönetim kuruluna ve komisyonlarına destek veren herkese teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ziya Suluyer, yaptığı konuşmada Milli Eğitim olarak bağımlılıklarla ilgili yaptıkları mücadeleleri, eğitimleri geniş katılımcı kitlesiyle paylaştı. Yeşilay Şube Başkanı Muharrem Çelik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi olarak daha ciddi kapsamlı projeler yürüttüklerini, vurguladı.

Moderatörlüğünü PDR Yunus Yeğin’in yaptığı İstişare toplantısında 4 dakikalık sinevizyon gösterisinin sonrasında Yeşilay’ın yıl içerisinde yapılan çalışmaları katılımcılara izlettirildi.

İki saat süren kahvaltılı istişare toplantısı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

02-10-201802-10-201802-10-201802-10-2018

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.