ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MADDE İLE MÜCADELE VE TEKNOLOJİ KULLANIMI SEMİNERLERİ SURUǒTA DEVAM EDİYOR

MADDE İLE MÜCADELE VE TEKNOLOJİ KULLANIMI SEMİNERLERİ SURUǒTA DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve Suruç Anadolu Gençlik Derneği Milli Gençlik Vakfı işbirliğiyle Suruç Fen Lisesi Kapalı Spor Salonu´nda 400 öğrenciye "Madde ile Mücadele ve Teknoloji Kullanımı" ile ilgili seminer düzenlendi. Semineri Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve Yeşilay Formatör Mehmet Tabak verdiler.

AGDMGV Suruç İlçe Başkanı Ramazan Güner, gençlere verdiği ehemmiyeti anlatarak işbirliğinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan´a, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik´e teşekkür etti.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, Sayın Valimiz Abdullah Erin´e, İl Müftümüz İhsan Açık´a ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan´a teşekkür ederek işbirliğinde yaptığı çalışmaları anlattı. Gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu, gençleri çok önemsediğini söyleyen Çelik, bu manada gençlerin çok dikkatli ve uyanık olmalarını istedi.

23-02-201823-02-201823-02-2018

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.