ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAZERETE BAĞLI YER DEĞİŞİKLİĞİ SONUCUNDA İLİMİZ EMRİNE ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE!

MAZERETE BAĞLI YER DEĞİŞİKLİĞİ SONUCUNDA İLİMİZ EMRİNE ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMENLERİN DİKKATİNE!

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün, 2022 Yaz Tatili Öğretmenlerin Aile Birliği, Sağlık, Can Güvenliği Mazeretleri ve Engellilik Durumu ile Diğer Nedenlere Bağlı Yer Değiştirme Duyurusu kapsamında iller arası yer değiştirmek üzere ön başvuruda bulunarak birinci aşama başvurusu onaylanan; ancak yer değişikliği işlemi gerçekleşmeyen ve Bakanlığımızca ilimiz emrine ataması yapılan öğretmenlerin mazerete esas 1. aşama başvurusunda sisteme yüklenen (aile birliği mazereti için sadece eşe ait görev yeri belgesi yeterli olacaktır.) belgelerini ve dilekçelerini en geç 25/08/2022 (Perşembe) günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Yönetimi Şube Müdürlüğüne (Öğretmen Atama Birimine) e-mail yolu ile iletilmesi gerekmektedir.


İLGİLİLERE ÖNEMLE DUYURULUR!

 

NOT:

1-      Müdürlüğümüze gönderilen maillerde herhangi bir hata veya mağduriyet yaşanmaması adına, mutlaka öğretmenin adı soyadı, branş ve telefon bilgilerinin belirtilmesi gerekmektedir.

2-      En az 3 İlçe tercih edilmelidir.

3-      Dilekçeler ıslak imzalı olacak şekilde JPG, JPEG veya PDF formatında gönderilmesi gerekir. 

İrtibat Numaraları :

 

Öğretmeni Atama

Tel. No: (0414) 280 63 36-37-39-40-41       

Mail Adresi: atama63_1@meb.gov.tr

 

Dilekçe İçin Tıklayınız

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.