ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Ali ADAK ile Organizasyon Yürütme Kurulu Üyeleri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Ali ADAK ile Organizasyon Yürütme Kurulu Üyeleri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

14-18 Haziran 2021 tarihleri arasında Şanlıurfa 11 Nisan Spor Salonu ve yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan 14.Uluslararası MEB Robot Yarışması hazırlıkları çerçevesinde hazırlık çalışmalarını, planlamalarını yerinde görmek ve iş kalemleri doğrultusunda yarışma tertip komitesi üyelerine rehberlik etmek üzere MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Ali ADAK ve beraberindeki Organizasyon Yürütme Kurulu üyeleri Fahri ÖZBUDUN ile Hatice DİLAVER, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail YAPICIER'i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında ilimizde gerçekleştirilecek çalışma planı ve toplantıları hakkında bilgi aktaran ADAK, çalışmaların şimdiden hayırlı olmasını diledi. 

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail YAPICIER de ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü: 14.Uluslararası MEB Robot Yarışması  için tüm birimlerle yoğun bir çalışma yürütülüyor. Bakanlığımız temsilcileri olarak sizlerin çalışmalara yön ve katkı vermek üzere ilimize ziyaretleriniz çok önemli. Tüm görevlilerimiz eliyle sizlerin ve sizle birlikte ilimize teşrif eden teknik ekibin katkı ve yönlendirmeleri dikkatle not edilecek ve gereği yapılacaktır. Saha ziyaretlerindeki çalışmalarımız hepimize hayırlı olsun. 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.