Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Memur Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2017_04/06170011_446.jpg)
Programları nedeniyle Şanlıurfa’ya gelen Memur –Sen ve Eğitim Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a yeni görev yerlerinin hayırlı olması dileklerinde bulundular.
İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ise Şanlıurfa´yı eğitimde istenilen düzeye taşıyacak çalışmalarda her kesimin desteklerine ihtiyaçlarının olduğunu, bu kapsamda yapılacak hizmetlerde birlikte çalışarak başarıya ulaşacaklarını belirterek bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.