ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Memur Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Ali YALÇIN´ dan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ ye Makamında Ziyaret
![Memur Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Ali YALÇIN´ dan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ ye Makamında Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_26150425_manet.jpg)
Memur Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Ali YALÇIN ve beraberindeki ekip bugün İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi makamında ziyaret ettiler. Ziyarette ilin genel durumuyla ilgili bilgiler veren İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, ziyaretlerinden dolayı Memur Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanı Ali YALÇIN ve beraberindeki misafirlere teşekkürlerini iletti.