ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİM İSTİŞÂRE TOPLANTISI YAPILDI

MESLEKİ EĞİTİM İSTİŞÂRE TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu İbrahim Canbek başkanlığında Karaköprü Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıya Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, Şube Müdürü İsmail Uğur Hatipoğlu ve 13 ilçe ve merkezdeki resmi, özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mesleki Eğitim Merkezi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürleri katıldı.

Ağırlıklı olarak mesleki ve teknik eğitimde projeler, yapılan çalışmalar, küresel eğilimler ve 2023 Eğitim Vizyonu konularına değinilen toplantıda katılımcı okul müdürleri okullarında ki faaliyetleri, projeleri ve gereksinimlerini belirtir brifing sundular.

Toplantıya Başkanlık yapan Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Canbek, okul idarecilerinden ülkemizin ekonomisinin can damarı olabilecek öğrenciler yetiştirebilmek için büyük bir sorumluluk taşıdıklarını bunun için çok çalışmanın gerekliliğinden bahsederek, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ında göreve geldiği günden bu yana Mesleki ve Teknik Eğitim ile ilgili duyarlılık gösterdiğini ilçelerimizin tamamında bu duyarlılıkta ve özveride çalışarak Mesleki ve Teknik Eğitimde büyük başarılar yakalamayı hedeflediklerini söyledi.  

29-11-201829-11-201829-11-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.