ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE KALİTE İZLEME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE KALİTE İZLEME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Kalite İzleme ve Değerlendirme Sistemi’nin yaygınlaştırılması ve güçlendirilmesi amacıyla Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görevli öğretmenlere hizmet içi eğitim faaliyetleri arasında “Mesleki ve Teknik Eğitim Kalite Değerlendirme Semineri” planlandığı belirtilmiştir.

Söz konusu “Mesleki ve Teknik Eğitim Kalite Değerlendirme Semineri” öncesi İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Mesleki ve Teknik Eğitim Birim Sorumlusu İbrahim Canbek seminere katılacak öğretmenlerle İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir toplantı yaptı.

Yapılan toplantı ile ilgili bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı ve Mesleki ve Teknik Eğitim Birim Sorumlusu İbrahim Canbek, toplantının; Mesleki ve Teknik Eğitm okullarının faaliyetlerini düzenli aralıklarla ve sistematik olarak gözden geçirilmesini kolaylaştıracak olan Kalite İzleme ve Değerlendirme çalışmalarına katılacak öğretmenlerle ilimizde eğitimler sonrası yapılacak çalışmalar ile ilgili iş ve işlemleri tespit etmek ve değerlendirmek gayesiyle yapıldığını belirtti.

12-02-201812-02-201812-02-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.