ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Metin İLCİ, Duru Tv´ye Konuk oldu

Duru Tv´de haftada bir yayınlanan ve sunuculuğunu Gazeteci-Yazar Mehmet CANBEK´im yaptığı Urfada Gündem´in bu haftaki canlı yayın konuğu Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci oldu.
Metin İLCİ, Duru Tv´ye Konuk oldu

Yaklaşık 2 saat süren programda İlci, programının yapımcısı Mehmet CANBEK´in eğitim-öğretim ile ilgili tüm sorularına içtenlikle cevap verdi.

        Programda 15 Temmuz olaylarından, açığa alınan öğretmenlere, suriyeli misafir öğrencilerden, ilimiz eğitiminde son dönemde artan başarı oranlarına ve yeni atanacak öğretmenlere kadar bir çok konu ele alındı.

        Seyirciler ilgi ile izlediği programa sosyal medya üzerinden de mesaj göndererek İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye  sorularını yönelttiler. Sunucu gelen mesajları tek tek okuyarak konuğu İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yle paylaştı.

            Programda İlci, “Şanlıurfa’ya atanacak olan yeni öğretmenlere mesajlar vererek, çok güzel bir şehire geldiklerini, son dönemde yaşanan olaylardan dolayı ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini bunun akabinde öğretmenlerimize çok iş düştüğünü ; öğretmenlerimizin çocuklarımıza başta vatan ve bayrak sevgisi olmak üzere demokrasi inancı aşılamaları gerektiğini belirterek yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.