ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Duyurusu

Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme         Duyurusu

    Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme  Yönetmeliğinin 32'nci maddesinin onbirinci fıkrasında yer alan; "Yönetici görevlendirme takvimi Bakanlıkça belirlenerek Bakanlık internet sitesinde duyurulur." hükmü çerçevesinde eğitim kurumu yöneticiliklerine valiliklerce yapılacak görevlendirmelere ilişkin hazırlanan 2024 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirme, 2024 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme ve 2024 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yöneticilikten Ayrılanların Yeniden Görevlendirilmesi Takvimleri yayınlanmıştır.

    Bu çerçevede  anılan Yönetmelik hükümleri doğrultusunda hazırlanan ve Ek'te yer alan takvimler çerçevesinde eğitim kurumu yöneticiliklerine yapılacak görevlendirme başvuruları alınacaktır.

 

Resmi Yazı   /meb_iys_dosyalar/2024_03/04121805_ustyazi.pdf

 

2024 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirme takvimi için   Tıklayın

 

2024 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına İlk Defa Yönetici Görevlendirme takvimi için      Tıklayın

 

2024 Yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yöneticilikten Ayrılanların Yeniden Görevlendirilme takvimi için     Tıklayın

 

 

Not: Müdürlüğümüze bağlı özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarında yönetici olarak görev yapmakta olan ve 4-8 yıllık görev sürelerini tamamlayan yöneticilerimiz de yönetmelik çerçevesinde ve talep etmeleri halinde ( istekleri dikkate alınarak)Yeniden Yönetici Görevlendirme Takvimi çerçevesinde başvuruda bulunabileceklerdir. 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.