ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekilimiz A.Eşref FAKIBABA ve Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milletvekilimiz A.Eşref FAKIBABA, Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL, Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ve beraberinde ki heyet müdürlüğümüzü ziyaret ederek yöneticilerle biraraya geldi.
Milletvekilimiz A.Eşref FAKIBABA ve Ak Parti İl Başkanı Zeynel Abidin BEYAZGÜL Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milletvekilimiz Sayın FAKIBABA ve beraberinde ki heyet  21.09.2016 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ, müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile bilgi alışverişi için bir toplantı gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim müdürümüz tarafından sayın milletvekilimize ve beraberinde ki heyete; müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumların hali hazırdaki fiziki durumları, okul başarı durumları, yapılacak yatırımlar ile yeni oluşturulacak eğitim kampüsleri ve okullar hakkında bilgiler verildi. İlimiz eğitiminde ki genel durum hakkında değerlendirme yapılarak bundan sonra izlenecek adımlar belirlendi.

Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi(EBAP) ile son dönemde gerek TEOG gerekse YGS de artış gösteren okul başarılarımızın devam etmesi için Sosyal aktivitelere de yer verilmesi ve yapılacak adımlar belirlendi.

Milletvekilimiz sayın FAKIBABA öğretmenlerimizin motivasyonun artması için elinden geleni yapacağını belirterek, özellikle ilimizde görev yapan öğretmenelere yönelik pozitif ayrımcılık konusunda bakan beyle bizzat görüşeceğini Şanlıurfa´nın Türkiye´nin mozaiki olduğunu buraya yapılacak yatırımların ülke geleceğine yön vereceğini belirterek İl Müdürümüz Sayın Metin İLCİ ve ekibini artan başarıdan dolayı tebrik ettiğini dile getirdi.

Ak Parti il başkanı Sayın Zeynel Abidin BEYAZGÜL, ilimizde son dönemde eğitim alt yapısı olarak hükümetin çok yatırım yaptığını ve bu yapılan yatırımların devam etmesi için elinden gelen yardımı yapacağını belirterek, müdürlüğümüzün eğitimin kalitesini arttırmaya yönelik yapılan çalışmaları takdir ettğini belirterek daha fazla çalışarak ilimizin hakettiği eğitim seviyesini yakın zamanda yakalayacağını belirtti.

Milletvekilimiz ve beraberinde ki heyete kendi döneminde yapılan çalışmaları aktaran müdürümüz Metin İLCİ, el birliği ile ilimizde eğitim çıtasının hızla yükseldiğini gerek hükümetimiz, gerek büyükşehir belediyemiz ve yerel yönetimlerimizle Şanlıurfa´mızın çok kısa bir sürede eğitim çıtasının daha da yükseleceğini belirterek ziyaretlerinden ve eğitim sorunlarına verdikleri önemden dolayı milletvekilimiz ve beraberinde ki heyete teşekkürlerini sundu.22-09-2016
22-09-2016

22-09-2016

22-09-2016
22-09-2016

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.