ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekilimiz Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milletvekilimiz Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

   Bir dizi ziyaretlerde bulunmak maksadıyla Şanlıurfa’ya gelen Milletvekilimiz Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek Müdürümüz Şerafettin Turan’a yeni görev yerlerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

   Şanlıurfa insanının eğitimine yapacakları katkıdan dolayı şimdiden teşekkürlerini bildiren Fakıbaba, insanımızın en üst seviyede eğitim görmeye, en iyi hizmeti almaya layık olduğunu belirten Milletvekilimiz Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, eğitime katkı sunacak her türlü projede destekçileri olduklarını belirterek, başarılar diledi.

   Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ‘’ Şanlıurfa’da eğitim konusunda gösterilen hassasiyet gayet memnuniyet verici. Biz geleceğimizi inşa etmede her kesimden destek alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Şanlıurfa öğrenci potansiyeli olarak yoğun bir ilimiz geleceği şekillendirecek kadrolarda Şanlıurfa’lı gençlerimizin büyük pay sahibi olacağına inancım tamdır. Sizlerin desteklerini yanımızda hissetmek bizlere ayrı bir güç veriyor. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

20-03-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.