ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLETVEKİLİMİZ MEHMET ALİ CEVHERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİMİZ MEHMET ALİ CEVHERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

   Milletvekilimiz Mehmet Ali CEVHERİ Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Şerafettin TURAN’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

   Şanlıurfa gibi nüfusu genç bir ilin eğitim sorunlarını çözmek gibi büyük bir sorumluluk alan Müdürümüz Şerafettin TURAN’ın başarılı olması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan destekçisi olduklarını belirten Milletvekilimiz CEVHERİ ‘’ Şanlıurfa’nın eğitim kalitesini artırarak, öğrencilerimize iyi bir gelecek hazırlama noktasında birlikte çalışarak hak ettiğimiz başarıları yakalayacağımıza eminim. Müdürümüze yeni görevinde başarılar dilerim.’’ Dedi.

   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN ‘’Şanlıurfa’ya geldiğim bu kısa süre zarfında gördüğüm ilgi ve alaka beni yapacağımız hizmetlerde daha da umutlandırıyor. İnsanların eğitime bakış açıları oldukça iyi ve herkesin bu konuda elinden geleni yapmaya hazır olduğunu görüyorum. Bizler de görevimizi yaparken aldığımız bu destekler sayesinde daha da hırsla, özveriyle çalışacağız, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Milletvekilimiz sayın CEVHERİ’ye bu nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

20-02-201720-02-201720-02-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.