ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLETVEKİLİMİZ MEHMET KASIM GÜLPINAR MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

MİLLETVEKİLİMİZ MEHMET KASIM GÜLPINAR MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

   Bir dizi ziyaretlerde bulunmak maksadıyla Şanlıurfa’da bulunan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım GÜLPINAR, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN’ı makamında ziyaret etti.

   Ziyarette Milletvekillimiz Mehmet Kasım GÜLPINAR, Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin TURAN’a yeni görev yerinin hayırlı olması dileklerinde bulunarak ; Şanlıurfa İçin, öğrencilerimiz için iyi bir gelecek hazırlamada üzerlerine düşenleri yapmaya her zaman hazır olduklarını belirterek yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

   Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin TURAN ‘’ Şanlıurfa’da eğitim konusunda gösterilen hassasiyet gayet memnuniyet verici. Biz geleceğimizi inşa etmede her kesimden destek alarak başarılı olacağımıza inanıyoruz. Şanlıurfa öğrenci potansiyeli olarak yoğun bir ilimiz geleceği şekillendirecek kadrolarda Şanlıurfa’lı gençlerimizin büyük pay sahibi olacağına inancım tamdır. Sizlerin desteklerini yanımızda hissetmek bizlere ayrı bir güç veriyor. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi

20-02-201720-02-2017

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.