ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DAİRE BAŞKANLARI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI DAİRE BAŞKANLARI MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki öğretmen hareketliliğinin incelenmesi projesinin değerlendirme toplantısına katılmak üzere Şanlıurfa’da bulunan Milli Eğitim Bakanlığı Daire Başkanları müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecileri ile bir toplantı yaptılar.

Toplantı, Talim ve Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Hüseyin Şirin, Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Eğitim Daire Başkanı Cevdet Vural, Veri Analizi ve Politikalar Daire Başkanı Şerafettin Cankurt, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Bakanlık görevlilerinin katılımıyla gerçekleşti.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Şekeroğlu tarafından bu güne kadar yapılan iyileştirmeler ve yapılması planlanan projelerden kesitlerin verildiği sunumla devam eden toplantıda, taşımalı eğitimi azaltmak için kırsalda yeni yapılacak okulların durumu ve öğretmen atamaları konularında görüş alış verişinde bulunuldu.

27-04-201827-04-201827-04-201827-04-2018

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.