ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Muammer Yıldız İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecileriyle Toplantı Yaptı

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Muammer Yıldız İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecileriyle Toplantı Yaptı

   İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Müsteşar Yardımcısı Dr. Muammer Yıldız’ın yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Maarif Müfettişleri Başkanı Özcay Orak, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri katıldılar.

   Toplantıda bir konuşma yapan Dr. Muammer Yıldız konuşmasında Milli Eğitim Bakanlığında yapılan en zor görevin Müdürlük olduğuna değinerek Şanlıurfa’daki idarecilerinde bu anlamda ne kadar zorlu bir görevi yaptıklarını bildiklerini belirterek konuşmasına şöyle devam etti. ‘’ Yapmış olduğunuz bu görev çok şerefli ve onurlu bir görevdir. Bu onurlu mesleği yaparken bir ekip olarak çalışırsanız başarıya ulaşacağınız muhakkaktır. Uzun yıllar İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapmış birisi olarak Şerafettin Beyinde içinde bulunduğu ekibimizle uyumlu bir çalışma ortamında projelerimizi gerçekleştirmeye çalıştık. Eğitim alanı ideolojik bir alandır. Herkesin bu alanda söyleyecek bir sözü mutlaka bulunmaktadır. Bunun için en acımasız eleştrilere de maruz kaldığımız olmuştur. Ama iyi şeyler yapıp geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimlerinde pay sahibi olduğumuzu görünce mutluluğumuz bir kat daha artmaktadır. Yaptığınız bu onurlu ve şerefli meslekte her zaman başarılı olmanızı diliyorum.’’

   Daha sonra söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ise yoğun programlarına rağmen İl Milli Eğitim Müdürlüğü İdarecilerine zaman ayırıp Şanlıurfa’ya verdikleri önemi gösteren Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Muammer Yıldız’a teşekkür ederek her zaman desteklerini beklediklerini belirtti.

03-04-201703-04-201703-04-201703-04-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.