ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Olarak Görevlendirileceklere İlişkin Başvurular

Müdür Olarak Görevlendirileceklere İlişkin Başvurular

 

        TÜM İLGİLİLERİN DİKKATİNE

a) 06/10/2015 tarih  ve 29494 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Milli Eğitim  Bakanlığı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine Dair Yönetmelik,

b) Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Kılavuzu 2016.  

İlimiz eğitim kurumlarında görev yapan ve 2015-2016 ders yılı sonu itibariyla aynı eğitim kurumunda aynı unvanda toplam 4 yılını dolduranlar ile aynı eğitim kurumunda aynı unvanda toplam sekiz yılını dolduran yöneticilerden görev süresi dolanlar ile halen normu münhal bulunan kurumlara ilgi(a) yönetmelik ve ilgi (b) kılavuz kapsamında  görevlendirme süreci devam etmektedir.   İlgi (b) kılavuzun eki yönetici görevlendirme takvimine göre Müdür olarak görevlendirileceklere ilişkin başvuruların MEBBİS modülünde EK 1 form üzerinden alınması 25- 28 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.Bu kapsamda;

  1. Şartları taşıyanlar başvurularını MEBBİS modülünde yer alan ilgili bölümden yapacaklardır. Başvuru yapıldıktan sonra Yönetici Değerlendirme Formu (Ek 1)´nun çıktısı alınacak;Ek 1´e dayanak olan tüm belgeler( hizmet belgesi,diploma,ödül belgeleri...) okul yönetimince aslı gibidir yapılmak suretiyle Ek 1 Formuna eklenecektir.
  2. İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince; Ek 1 formu ve dayanağı belgeler tasnif edilerek ve DYS ortamında yazılmış üst yazıda kaç başvuru olduğu belirtilerek (başvuru listesi hazırlanarak) 28/04/2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz kayıtlarında olacak şekilde gönderilecek, üst yazı ve eki belgeler elden Yönetici Atama Şubesine teslim edilecektir.   
  3. Şartları taşımayan başvurular reddedilecek bu kişilerin başvuruları Müdürlüğümüze gönderilmeyecektir.
  4. MEBBİS bilgilerinin güncelliğinden ve Başvuru bilgilerinin doğruluğundan aday, onaylanan başvurulardan onaylayan makamlar sorumlu olacaktır.
  5. Süresi içerisinde yapılmayan başvurular; 28/04/2016 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze gönderilmeyen başvuru evrakları ve eksik belgeli başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
  6. Yargı Kararı olarak sürece dahil olanlar da Ek 1 Değerlendirme Formlarını göndereceklerdir.  

                                                                                                                                       M.Arif KIRIKÇI

                                                                                                                                           Müdür a.

                                                                                                                                      Müdür Yardımcısı

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.