ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE HARRAN ÜNİVERSİTESİ ARASINDA MESLEK EĞİTİMLERİ VE SERTİFİKA PROGRAMLARI PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE HARRAN ÜNİVERSİTESİ ARASINDA MESLEK EĞİTİMLERİ VE SERTİFİKA PROGRAMLARI PROTOKOLÜ İMZALANDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi arasında birlikte meslek eğitimleri ve sertifika programları düzenlenmesine dair protokol imzalandı.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Şekeroğlu ve Harran Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Doç. Dr. Celal Ağan’ın katıldığı protokol imza töreninde bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Şanlıurfa’da gençlerin daha iyi eğitim alabilmeleri konusunda herzaman katkı sunmaya hazır olduklarını ifade etti.

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın konuşmasında HARÜSEM´in yaptığı meslek eğitimlerini bundan sonra Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenleyeceğini, bu konuda Milli Eğitim Müdürlüğünün deneyimlerinden ve birikimlerinden yararlanacaklarını belirtti.

HARÜSEM Müdürü Doç. Dr. Celal Ağan bu işbirliğiyle daha da güçlendiklerini ve bundan sonra MEB onaylı meslek eğitimleri ve sertifika programları düzenleyebileceklerini ifade ederek, göreve geldikleri günden beri yaptıkları tüm çalışmalarda kendilerine destek olan Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın´a ve İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan´a teşekkürlerini sundu.

05-09-201805-09-201805-09-2018

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.