ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN HAZIRLANAN 2. SINIF TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTAPLARI YAYINLANDI

İlimizde öğrenim gören 2. Sınıf düzeyindeki 63.964 öğrencimiz için İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan tarafından kurulan komisyonca hazırlanan 2. Sınıf Türkçe Çalışma Kitapları yayınlandı.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN HAZIRLANAN 2. SINIF TÜRKÇE ÇALIŞMA KİTAPLARI YAYINLANDI

Müdürlüğümüz öncülüğünde hazırlanan, zengin içeriği ile öğretmenlerimiz için önemli bir doküman kaynağı olan 2. Sınıf Materyal Kaynak Kitabı aynı zamanda içindeki etkinlikler, çalışma sayfaları, ölçme değerlendirme sayfaları ile öğrencilerimize eğlenerek öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Öğrencilerimizin okuma, yazma ve okuduğunu anlama becerilerinin geliştirilmesine yönelik etkinliklerden oluşan 2.Sınıf Türkçe Materyal Kaynak Kitabı hem öğretmenin öğretme işlevini yerine getirmesinde hem de öğrencilerin öğrenme sürecinde etkili bir rol üstlenmesinde yardımcı oluyor.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan yaptığı açıklamada “Çocukların çok yönlü gelişimlerini destekleyici ve yaratıcı düşünme becerilerini arttırıcı içeriklerle donatılmış olan 2. Sınıf materyal kaynak kitabından en üst seviyede faydalanılmasını temenni ediyor ve emeği geçen tüm komisyon üyesi meslektaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi. 

 

2. Sınıf Türkçe Materyal Kaynak Kitabı-1  İncelemek İçin  tıklayınız.

2. Sınıf Türkçe Materyal Kaynak Kitabı-2  İncelemek İçin tıklayınız.

2. Sınıf Türkçe Materyal Kaynak Kitabı-1  İndirmek İçin  tıklayınız.

2. Sınıf Türkçe Materyal Kaynak Kitabı-2  İndirmek İçin tıklayınız.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.