ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NECAT-ÜL HAYRİYE VE SAİD DERNEĞİ YETKİLİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜ ZİYARET ETTİLER

NECAT-ÜL HAYRİYE VE SAİD DERNEĞİ YETKİLİLERİ MÜDÜRLÜĞÜMÜ ZİYARET ETTİLER

Necat-ül Hayriye ve Said Derneği yetkilileri Fadi Mahmud ve Ayhan Karataş İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’nı makamında ziyaret ettiler.

Şanlıurfa’da yaşayan Suriyeli çocukların eğitime entegrasyonu çerçevesinde fikir alış verişinde bulunmak maksadıyla gerçekleştirilen ziyarette dernek yetkilileri, Şanlıurfa’da İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Suriyelilerin eğitimi konusunda verilen desteğin haricinde Suriyeli girişimciler olarak gereken desteği vermek istediklerini belirttiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Ülkemizde misafir Suriyelilerin eğitimi konusunda Devlet olarak gerekenlerin yapıldığını, bu konuda Suriyeli girişimcilerin, derneklerin desteklerinin de kendilerini memnun ettiğini belirterek teşekkür etti.

Ülkelerindeki savaş sebebiyle Şanlıurfa’da yaşamak ve eğitimine devam etmek mecburiyetinde kalan Suriyelilere gösterilen devlet şefkati ve insani yardımlardan dolayı denek yöneticileri tarafından İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’na teşekkür plaketi taktim ettiler.

13-07-201713-07-201713-07-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.